Stavbyvedoucí / Hlavní stavbyvedoucí

FirmaVYSSPA Sports Technology s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda45 000 Kč až 60 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Společnost VYSSPA Sports Technology s.r.o., specialistu v oboru sportovního stavitelství, hledá vhodného kandidáta / tku na pozici Stavbyvedoucí.
Pokud máte zájem realizovat zajímavé projekty, přidejte se.
Životopis prosíme předem na e-mail: [email protected]

Vaše náplň práce:
- samostatné vedení a kontrola stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
- koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací a BOZP
- zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
- organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
- přebírání/předávání staveniště od zákazníka/investora, jednání s investorem
- vedení stavebního deníku prováděného díla a kontrola stavebních deníků vedených
- spolupráce s přípraváři, rozpočtáři, administrativní podporou stavby
- práce po celé ČR

Požadujeme:

- vzdělání stavebního zaměření výhodou
- minimální praxe na stejné, nebo obdobné pozici 2 roky
- samostatné řídící a organizační schopnosti
- znalost práce na PC (práce ve firemním systému)
- řidičský průkaz skupina B a ochota cestovat
- spolehlivost, logické uvažování
- samostatnost v rozhodování, zodpovědnost
- dobré vyjednávací a komunikační schopnosti

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- příležitosti pro seberealizaci
- motivující mzdové ohodnocení
- příspěvek na stravování, firemní akce, příspěvek na pojištění
- mobilní telefon, služební automobil
- mzda 45 000,- - 60 000,- Kč + motivační složka mzdy vyplývající z kvality odvedené práce
+ roční prémie vycházející z ekonomického výsledku provedených prací v možné výši až cca 100 - 300 000Kč
Po zapracování individuální domluva.

Nástup: ihned, nebo dle domluvy
Místo práce: po celé ČR

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a s vyučením (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Skladová 2438/6, Plzeň - Východní Předměstí, 32600, Česko
mzda, plat (hrubý):45 000 Kč až 60 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:VYSSPA Sports Technology s.r.o., IČ: 27967638
datum zveřejnění nabídky práce:17. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Bc., DiS. Michaela Petroušková
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma VYSSPA Sports Technology u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 45 000 Kč až 60 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Skladová 2438/6, Plzeň - Východní Předměstí, 32600, Česko ; Nástup: 02. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.